ජෙනිෆර් ලෝපෙස් දෙවෙනි වරටත් විවාහ වෙයි

ලෝකයේ ධනවත්ම හොලිවුඩ් කලා ශිල්පිනියක වන 49 හැවිරිදි Jennifer Lopez සහ Ben Affleck ගේ විවාහ උත්සවය අගෝස්තු 20 වෙනිදා ජෝර්ජියාවේ දී පැවැත්විණි

20 වෙනිදා, ඔවුන් දෙදෙනා ජෝර්ජියාවේ ඔවුන්ගේ පවුලේ අය සහ මිතුරන් ඉදිරියේ අති උත්කර්ෂවත් උත්සවයකදී දෙවන වරටත් විවාහ විය. ඇෆ්ලෙක් සහ ලෝපෙස් දෙදෙනාම ඔවුන්ගේ අමුත්තන් සහ විවාහ මංගල්‍යය මෙන් සුදු ඇඳ සිටියහ.ඔවුන්ගේ දරුවන් – නළුවා සහ හිටපු බිරිඳ ජෙනිෆර් ගාර්නර්ගේ දරුවන් තිදෙනා වන වයලට්, 16, සෙරෆිනා, 13, සහ සැමුවෙල්, 10, සහ ජේ.ලෝ සහ හිටපු සැමියා වන මාර්ක් ඇන්තනිගේ නිවුන් දරුවන් වන මැක්ස් සහ එමී, 14, සියලු දෙනා උත්සවයට සහභාගී වූහ. එය විනාඩි 20ක කාලයක් පැවති අතර ජීවිත පුහුණුකරු ජේ ෂෙට්ටි විසින් මෙහෙයවන ලද බව ඇසින් දුටු සාක්ෂිකරුවෙක් විදේශීය පුවත් සේවයක් සදහා පවසා ඇත.

Leave a Reply

Your email address will not be published.